Ule pingun ne Cs
Ja si duhet 

---------------------------
1.Hyni ne cs
2.Pastaj ne Console aty ku e shkrun connect etj...
3.Amo nuk e shkruni connect po ajo ishte si shembull...
4.Pasi te hyni ne cs dhe ne Console shkruajeni ket

cl_updater 60

cl_cmdater 40

 cl_rate 8000

dhe pastaj Pingu ulett......Faliminderit shumm/................
Advertisement
 
 
Today, there have been 4 visitors (28 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=